Konkursai ir olimpiados

Istorijos Kengūra 2013 - sausio 22 d.

Šiais metais pirmą kartą dalyvaujame Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuojamame Istorijos Kengūros konkurse. Šis projektas - tai dar viena švietimo ir mokslo sklaidos bei kūrybinės visuomenės tobulinimo galimybė.Dalyvauja 3-4 klasių mokiniai.

Mokytojų, kuruojančių projektą, vardinis sąrašas: Ramunė Bikauskienė, Gina Taškuvienė, Violeta Filonova, Rūta Kacelavičiūtė, Rasa Alesionkaitė-Čirbienė.

Dalyvių vardinis sąrašas: Gabija Pundziūtė, Ignotas Gruodis, Matas Ruškevičius, Juozas Barkauskas, Agata Mackonytė, Deividas Matuliūkštis, Jokūbas Makaravičius.

Gamtos Kengūra 2013 - sausio 29-30 d.

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuojamame Gamtos Kengūros konkurse dalyvauja 2 - 4 klasių mokiniai antrus metus.

Mokytojų, kuruojančių projektą, vardinis sąrašas:

Ramunė Bikauskienė, Gina Taškuvienė, Violeta Filonova, Rūta Kacelavičiūtė, Rasa Alesionkaitė-Čirbienė, Liucija Tylertienė, Audronė Civilkienė, Rasa Lietuvninkienė, Jolanta Puodžiūnaitė, Girėnas Širbinskas.

Dalyvių vardinis sąrašas:

Žaneta Nedvecka, Milda Morozovaitė, Viktorija Ivaškevičiūtė, Ignotas Gruodis, Matas Ruškevičius, Nerija Kairytė, Ugnė Zarembaitė, Dominykas Vitkevičius, Juozas Barkauskas, Neitaras Švabauskas, Evija Kačinskytė, Emilija Jančevska, Laima Blaževičiūtė, Austėja Albertavičiūtė, Monika Dubovikaitė, Karolis Bendinskis, Domas Laniauskas, Mantas Kanapickas, Liepa Venclovaitė, Gabija Petkevičiūtė, Evelina Nedvecka, Edas Leščinskis, Justina Masiukaitė, Gabrielė Račkauskaitė, Dinara Rudalevičiūtė, Kotryna Giedrytė, Rusnė Jonušaitė, Urtė Palevičiūtė, Rokas Makutunovičius, Dominykas Tvardauskas, Povilas Vorošilinas, Ainė Mažintaitė, Aneta Vaškelytė, Edvin Nedvecki, Sonata Lenkauskaitė, Gintautė Čirbaitė, Akvilė Večerinskaitė, Rytė Janina Bagdanavičiūtė, Orinta Dikinytė, Oskaras Kavarskas, Ieva Markėnaitė, Jonas Petrokas, Goda Šeštavickaitė, Dominykas Grinkevičius, Jonas Jehudas Rumbutis, Edvinas Jurjevas, Rusnė Žuromskaitė, Ramūnas Genzuras, Domantas Pulauskas.

4-5 klasių mokyklinė matematikos olimpiada - sausio 31d.

IV-V klasių Danutės Kiseliovos ir Arkadijaus Kiseliovo organizuojama mokyklinė matematikos olimpiada.

Dalyvauja :Tomas Baranauskas, Gabija Pundziūtė - 4a klasė, mokytoja Ramunė Bikauskienė; Vaiva Jančauskaitė, Ignotas Gruodis, Živilė Nebutovaitė, Matas Ruškevičius, Ainė Jakštaitė, Dinara Špakovskaja, Ridas Mikalauskas - 4b klasė, mokytoja Gina Taškuvienė; Deividas Abucevičius, Neitaras Švabauskas - 4c klasė, mokytoja Violeta Filonova.

 

Kalbų Kengūra 2013- vasario 5-6 d.

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo Kalbų Kengūros projektas organizuojamas jau penktąjį kartą ir yra skirtas plačių pažiūrų, logiškai mąstančiai, mokančiai praktiškai pritaikyti savo lietuvių ir anglų kalbos žinias asmenybei. Tai ir galimybė įvertinti save, savo gebėjimus atliekant užduotis, kurios yra labai įvairiapusiškos ir reikalauja kalbos, literatūros, kino, geografijos ir kitų sričių žinių.

Mokytojų, kuruojančių projektą, vardinis sąrašas:

Ramunė Bikauskienė, Gina Taškuvienė, Violeta Filonova, Rūta Kacelavičiūtė, Rasa Alesionkaitė-Čirbienė, Liucija Tylertienė, Audronė Civilkienė, Rasa Lietuvninkienė, Jolanta Puodžiūnaitė, Girėnas Širbinskas, Bronė Janavičienė.

Dalyvių vardinis sąrašas:

Lietuvių kalbos Kengūra 2013

Žaneta Nedvecka, Milda Morozovaitė, Gabija Pundziūtė, Goda Makauskaitė, Sandra Vižinytė, Živilė Nebutovaitė,Ignotas Gruodis, Matas Ruškevičius, Ugnė Zarembaitė, Nerija Kairytė, Ainė Jakštaitė, Vaiva Jančauskaitė, Greta Čelak, Jurgita Mažuolytė, Neitaras Švabauskas, Ernesta Versocka, Kamilė Visockaitė, Matas Fedarovičius, Marija Jakabsone, Austėja Albertavičiūtė, Urtė Dzikevičiūtė, Smiltė Kosmačiūtė, Livija Nasutavičiūtė, Liepa Venclovaitė, Tautvydas Žmuidinas, Gabija Petkevičiūtė, Nerijus Čepulis, Evelina Nedveckytė, Justina Masiukaitė, Dinara Rudalevičiūtė, Rokas Makutunovičius, Ainė Mažintaitė, Gintarė Kantakevičiūtė, Edvin Nedvecki, Sonata Lenkauskaitė, Mantas Apanavičius, Rytė Janina Bagdanavičiūtė, Laura Kaliukevičiūtė, Rusana Adamonytė, Kristina Anskaitytė, Rokas Podrezas, Auksė Baškevičiūtė, Orinta Dikinytė, Oskaras Kavarskas, Ieva Markėnaitė, Jonas Petrokas, Goda Šeštavickaitė, Deividas Tyševič, Dominykas Grinkevičius, Jonas Jehudas Rumbutis, Rusnė Žuromskaitė.

Anglų kalbos Kengūra 2013

Matas Fedarovičius, Marija Jakabsone, Domas Laniauskas, Jokūbas Makaravičius, Karolis Bendinskis, Aurimas Moisevičius, Gabija Petkevičiūtė, Darijus Vikšna, Evelina Nedveckytė, Nerijus Čepulis, Edas Leščinskis, Ugnė Žilinskaitė, Povilas Kairaitis, Rokas Makutunovičius, Žaneta Nedvecka, Arijus Zacharevičius, Tomas Baranauskas, Ignotas Gruodis, Matas Ruškevičius, Rimas Vitkauskas, Vaiva Jančauskaitė, Ainė Jakštaitė, Juozas Barkauskas, Goda Kazlovaitė, Neitaras Švabauskas, Kamilė Visockaitė, Ernesta Versocka.

Šių konkursų ir olimpiadų mokykloje organizatorė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irena Nevedomskienė.