Sudie mokykla, labas vasara

Dar atrodo visai neseniai mokykla šurmuliavo, joje virte virė darbas: vieni mokiniai  rašė paskutinius testus, kuriais apibendrino savo žinias, mokėjimus ir įgūdžius, sėkmingai ruošėsi vasaros atostogoms, pirmokai žvalgėsi aplink ir tapo pilnaverčiais antrokais, jie pažįsta mokyklą,  raides, moka skaityti ir skaičiuoti -tai parodė pirmų klasių „Abėcėlės“ šventė. Nuaidėjo paskutinis skambutis mūsų ketvirtokams – jie baigė pradinio ugdymo programą ir įgijo pradinį išsilavinimą.

Gegužės 30-oji  mokykloje buvo neeilinė, ji visus mokyklos mokinius, mokytojus , tėvelius ir senelius sukvietė į Trakų kultūros rūmus – čia vyko paskutinio skambučio šventė. Džiugu, kad mūsų mokykloje mokosi toks didelis būrys vaikų, jų susirinko pilna salė. Aplinkui alsavo vaikystė, gera nuotaika. Tik ketvirtokus išleisti mokytojoms buvo gaila,  keturi metai  labai suartino pirmąjį mokytoją ir mokinį. Juk dažnai  savo pirmąjį mokytoją prisimeni visą gyvenimą. Scenoje skambėjo dainos, sukosi šokis, stengėmės kiekvienam padėkoti: mokiniams už labai gerus ugdymosi pasiekimus, tėveliams už rūpestį, mokytojams už nuoširdų darbą.  Ech ta vasara visai ranka pasiekiama...Po šventės visi skubėjo į  „ vasaros traukinį“... Linkėjome būti saugiais ir sveikiems sugrįšti rugsėjį.

Birželio 2- oji sukvietė mokyklos stovyklautojus. Mokykloje dvi savaites buvo organizuojama vaikų vasaros stovykla. „Vaivorykštė“. Ją lankė 30 mokyklos mokinių.  Šios vasaros stovyklautojai mėgavosi išvykomis: garlaiviu po Galvės ežerą,  Į Trakų policijos nuovadą, Senųjų Trakų vienuolyną, Angelų kalvą,  Akropolį „Forum Cinema“, filmą 3D „Olis ir piratų lobis“,  Kazokiškių sąvartyną ir atliekų perdirbimo į monę „EMP recycling“, jojimo klubą „Laimingas žirgas“, Lietuvos jaunųjų gamtininkų centrą, „Trakų Vytinę“. Vaikai buvo laimingi.

Labas vasara tau sakom, laukiame visų sugrįžtant rudenį.