Šaškių varžybos

Jau 8 metai Trakų pradinėje mokykloje organizuojamos tarpklasinės šaškių varžybos, skirtos Vasario 16-ajai- Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Šiais metais taip pat varžybos įvyko. Iš kiekvienos klasės dalyvavo po keturis šauniausius šaškių žaidėjus, kurie varžėsi savo amžiaus grupėje. Tarp 1-ųjų klasių absoliučiu nugalėtoju tapo Tadas Vaitiekus ( 1c kl.), 2-ąją vietą laimėjo Kornelija Šteinaitė (1b kl.), trečiają- Dominykas Ivanovas (1b kl.) Antrokų tarpe geriausiai sužaidė visas partijas ir laimėjo 1-ąją vietą Rėjus Stankevičius ( 2d kl.), 2-ąją vietą laimėjo Laurynas Audaras (2b kl.), o trečiąją Girstė Jakimavičiūtė (2a kl.). Trečiokų tarpe 1-ą vietą laimėjo 3a klasės mokinė Neda Ustilaitė, 2-ąją vietą- Aretas Vyšniauskas (3a kl.), o 3-iąją- Oskaras Fedorovič (3b kl.). Ketvirtokų tarpe visas partijas ir 1-ąją vietą laimėjo Lukas Šimonis ( 4c kl.), 2-ąją vietą pelnė Naurimtas Voinovskis ( 4c kl.), o 3-iąją- Vytis Kazlauskas (4b kl.). Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti mokyklos dovanėlėmis, o nugalėtojai diplomais. Dėkojame  neformalaus ugdymo būrelio ,,Stalo žaidimai" vadovei mokytojai Audronei Civilkienei ,  padėjusiai organizuoti varžybas ir sukūrusiai atminimo dovanėles vaikams.