Saugaus eismo pamokėlės pirmokams

 

Nauji mokslo metai kiekvienam atneša įvairių pokyčių ir naujų iššūkių. Tačiau visi sutiksime, jog įsimintiniausias ruduo tampa pirmokams. Jie neslepia jaudulio, bet su dideliu noru ir spindinčiomis akimis žengia į naują mokslo pasaulį.

 

Šiais metais, rugsėjo 21-ą dieną, Trakų pradinėje mokykloje, mažieji mokinukai su pradinių klasių mokytojomis Gina Taškuviene, Violeta Filonova ir Ramune Bikauskiene dalyvavo susitikime su Trakų policijos pareigūne Vlada Černiene. Specialistė vedė pamoką „Būk saugus kelyje“ ir pasveikino su naujais mokslo metais.

 

Pamokos metu, pirmokams buvo rodomi trumpametražiai filmukai, kurių pagrindiniai veikėjai – zebras ir gerai visiems žinomas šuniukas Amsis. Mokinukai sužinojo, kaip reikia eiti per perėją, taisyklingai važiuoti dviračiu ir tinkamai išlipti iš automobilio. V. Černienė papasakojo apie atšvaitus, nurodė, kaip juos nešioti, o įgytas žinias pirmokai pritaikė praktiškai.

 

Ne paslaptis, jog jaunieji mokinukai – patys smalsiauti, todėl susitikimo metu, jie turėjo galimybę pateikti klausimus, į kuriuos atsakė policininkė V. Černienė. Pirmokai džiaugėsi daugiau įgiję žinių apie saugaus eismo taisykles.

 

 

Trakų pradinės mokyklos mokytoja metodininkė G. Taškuvienė

 

 

 

adfsdgs