Draugo diena

Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos jungtinių specialiųjų lavinamųjų klasių mokiniai kartu su Trakų pradinės mokyklos neįgaliųjų vaikų socialinės globos skyriaus darbuotojais minėjo Draugo dieną. Mokytojai ir mokiniai dalyvavo Respublikiniame projekte „Draugo diena“. Projekto tikslas – paminėti Draugo dieną. Vykdydami projektą siekėme plėtoti mokinių sampratą apie draugystę, skatinti mokinių bendradarbiavimą, pagalbą vienas kitam. Projektu buvo skatinamas švietimo pagalbos specialistų bendradarbiavimas bei dalijimąsis gerąja patirtimi.

            Minėdami Darugo dieną susidraugavome su Rusnės specialiosios mokylos socialinių įgūžių klasės mokiniais ir jos mokytoja Estera Žiliuviene. Mokytoja mūsų klasei parašė pamokos planą. Pagal jį mes susipažinome su gražiu ir jaukiu Rusnės miesteliu. Mokiniai gamino žuvytę – Rusnės simbolį. Pamokos metu žiūrėjome skaidres apie mūsų naujus draugus iš Rusnės specialiosios mokyklos. Buvo įdomu susipažinti su jų veiklomis ir turiningu laisvalaikio praleidimu.

            Rusnės specialiosios mokyklos socialinių įgūdžių klasės moksleiviai taip pat prisijungė prie Draugo dienos minėjimo. Jiems buvo atsiųstas mano parašytas pamokos planas apie Trakus. Jie susipažino su mūsų gimtuoju miestu ir atliko įvairias kūrybines užduotis, susijusias su draugyste.

            Tikimės ir tolimesnio gražaus bendradarbiavimo ir draugystės daugelyje sričių.

Silvija Masiukienė, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos lavinamųjų klasių mokytoja