„Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“

Trakų pradinė mokykla jau ne pirmus metus dalyvauja ,,Vaikų linijos“ inicijuojamoje akcijoje „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“. 1 - 4 klasių mokiniai kartu su pedagogais įsijungė į bendrą veiklą: kūrė klasės draugystės dienoraščius - ,,Draugystės knygą“. Mokiniai savo kūryboje atskleidžia ir gvildena draugystės, paramos draugui, empatijos temas. Taip pat aptarė temas pagal „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ veiklų kalendorių, organizavo rinkimus draugiškiausias klasės berniukas ir mergaitė; žaidė žaidimą ,,Slaptas draugas“; pynė draugystės apyrankes. Taip pat vyko filmų ,,Gerumo stebuklas“ ir ,,Žemės žvaigždutės“ peržiūra ir aptarimas, mokiniai atliko interaktyvų testą ,,Įveik patyčias“ .

Akimirkos iš Trakų pradinės mokyklos ,,Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2018“ veiklų:

foto

1a klasės mokiniai pynė draugystės apyrankes ir užrišo draugui.

foto1foto2

1b klasės mokiniai atliko užduotis porose ir vieni kitus apklausė: Ką mėgsta veikti? Ar norėtų su porininku draugauti? Padarė lankstinuką ,,Mes draugai“.

foto3foto4

 

foto5 foto6

foto7

3a klasės mokiniai savo piešiniuose pavaizdavo, kaip jie leidžia laisvalaikį su draugais.

foto8

      3b klasės mokiniai susikūrė ženklus ir pavadino juos ,,Draugystės ženklais“.

foto9foto10  

 3d klasės mokiniai lankėsi Trakų policijos komisariato organizuotoje edukacinėje veikloje.

foto11foto12

 

 

 

4a klasės mokiniai sukūrė knygelę-lankstinuką ,,Siūlymas draugauk su manimi“ ir kiekvienas sau pasigamino klasės draugų nuotraukų albumą.

foto13

 

 4a klasės mokiniai sukūrė knygelę-lankstinuką ,,Siūlymas draugauk su manimi“ ir kiekvienas sau pasigamino klasės draugų nuotraukų albumą.

foto14

 

 4c klasės mokiniai piešė savo draugus ir rašė jiems palinkėjimus.