Integruotų veiklų savaitė ,,Augsiu sveikas“

    Tradiciškai paskutiniąją spalio savaitę vyksta integruotų veiklų, pamokų dienos. Klasės kartu su mokytojais gilina žinias netradicinėmis veikomis apie sveiką gyvenseną, mitybą, bendrą kūno kultūrą.
    2a, 2b ir 2c klasės praktiškai gilino saugaus judumo, sveikos gyvensenos ir mitybos, pirmosios pagalbos teikimo žinias kartu su Trakų visuomenės sveikatos biuro specialistais.
   Trečiokai ir ketvirtokai visą savaitę organizavo draugiškas tarpklasines kvadrato varžybas, kuriose ne tik pasitikrino sportinius gebėjimus, bet ir draugiškai vieni kitiems patarė, kaip išvengti kai kurių klaidų žaidžiant.
    Penktadienį mokykla klegėjo nuo mokinių šurmulio ir patarimų, gaminant sveikuoliškas salotas ar kramsnojant sveikuolių sausainius. Organizuotos greičiausiai suvalgytos morkos ir obuolio varžytuvės, dailiausiai sudėliotos mandalų ar natų iš grūdų kompozicijos ir dar daug daug kitų veiklų. Tėveliai mielai dalijo patarimus ir teikė pagalbą estetiniam maisto pateikimui. Mokiniai mokėsi pristatyti savo pagamintas salotas ar kokteilį.
    Išeinant atostogauti mokiniai džiaugėsi savo gaminiais, dalijosi įspūdžiais po nuveiktų veiklų ir pažadėjo, kad ateityje stengsi kuo sveikiau gyventi saugioje ir švarioje aplinkoje.
 
    1                           
 
               2