Dailyraščio konkursas

Siekiant ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius Trakų pradinėje mokykloje buvo inicijuotas dailyraščio konkursas ,,Dailiai rašom 2013!". Konkurse buvo kviečiami dalyvauti visi mokyklos mokiniai, jų tėveliai, seneliai, mokytojai, mokyklos darbuotojai. Tiek moksleiviai, tiek suaugusieji turėjo progą pamėginti aiškia (lengvai įskaitoma) ir gražia rašysena rašytinėmis raidėmis parašyti raštą.

Skaityti daugiau: Dailyraščio konkursas

Konkursai ir olimpiados

Istorijos Kengūra 2013 - sausio 22 d.

Šiais metais pirmą kartą dalyvaujame Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuojamame Istorijos Kengūros konkurse. Šis projektas - tai dar viena švietimo ir mokslo sklaidos bei kūrybinės visuomenės tobulinimo galimybė.Dalyvauja 3-4 klasių mokiniai.

Mokytojų, kuruojančių projektą, vardinis sąrašas: Ramunė Bikauskienė, Gina Taškuvienė, Violeta Filonova, Rūta Kacelavičiūtė, Rasa Alesionkaitė-Čirbienė.

Dalyvių vardinis sąrašas: Gabija Pundziūtė, Ignotas Gruodis, Matas Ruškevičius, Juozas Barkauskas, Agata Mackonytė, Deividas Matuliūkštis, Jokūbas Makaravičius.

Gamtos Kengūra 2013 - sausio 29-30 d.

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuojamame Gamtos Kengūros konkurse dalyvauja 2 - 4 klasių mokiniai antrus metus.

Mokytojų, kuruojančių projektą, vardinis sąrašas:

Ramunė Bikauskienė, Gina Taškuvienė, Violeta Filonova, Rūta Kacelavičiūtė, Rasa Alesionkaitė-Čirbienė, Liucija Tylertienė, Audronė Civilkienė, Rasa Lietuvninkienė, Jolanta Puodžiūnaitė, Girėnas Širbinskas.

Dalyvių vardinis sąrašas:

Žaneta Nedvecka, Milda Morozovaitė, Viktorija Ivaškevičiūtė, Ignotas Gruodis, Matas Ruškevičius, Nerija Kairytė, Ugnė Zarembaitė, Dominykas Vitkevičius, Juozas Barkauskas, Neitaras Švabauskas, Evija Kačinskytė, Emilija Jančevska, Laima Blaževičiūtė, Austėja Albertavičiūtė, Monika Dubovikaitė, Karolis Bendinskis, Domas Laniauskas, Mantas Kanapickas, Liepa Venclovaitė, Gabija Petkevičiūtė, Evelina Nedvecka, Edas Leščinskis, Justina Masiukaitė, Gabrielė Račkauskaitė, Dinara Rudalevičiūtė, Kotryna Giedrytė, Rusnė Jonušaitė, Urtė Palevičiūtė, Rokas Makutunovičius, Dominykas Tvardauskas, Povilas Vorošilinas, Ainė Mažintaitė, Aneta Vaškelytė, Edvin Nedvecki, Sonata Lenkauskaitė, Gintautė Čirbaitė, Akvilė Večerinskaitė, Rytė Janina Bagdanavičiūtė, Orinta Dikinytė, Oskaras Kavarskas, Ieva Markėnaitė, Jonas Petrokas, Goda Šeštavickaitė, Dominykas Grinkevičius, Jonas Jehudas Rumbutis, Edvinas Jurjevas, Rusnė Žuromskaitė, Ramūnas Genzuras, Domantas Pulauskas.

4-5 klasių mokyklinė matematikos olimpiada - sausio 31d.

IV-V klasių Danutės Kiseliovos ir Arkadijaus Kiseliovo organizuojama mokyklinė matematikos olimpiada.

Dalyvauja :Tomas Baranauskas, Gabija Pundziūtė - 4a klasė, mokytoja Ramunė Bikauskienė; Vaiva Jančauskaitė, Ignotas Gruodis, Živilė Nebutovaitė, Matas Ruškevičius, Ainė Jakštaitė, Dinara Špakovskaja, Ridas Mikalauskas - 4b klasė, mokytoja Gina Taškuvienė; Deividas Abucevičius, Neitaras Švabauskas - 4c klasė, mokytoja Violeta Filonova.

Skaityti daugiau: Konkursai ir olimpiados

Mokyklos biblioteka informuoja

PENKTADIENIO KINAS BIBLIOTEKOJE

  • Sausio 18 d."Žiemos pasaka"
  • Sausio 25 d. „Antros Kalėdos su peliuku Mikiu"
  • Vasario 1 d.„Šunų kalėdinė giesmė"
  • Kovo 8 d. „Zoro kaukė"
  • Kovo  15 d. „Raitelis be galvos iš sapnų slėnio"
  • Kovo 22 d. „Trys muškietininkai"
  • Kovo 29 d. „Imperatoriaus brangenybės"
  • Balandžio 12 d.„Zebriukas Dryžius"
  • Balandžio 19 d. „Kaukės sūnus"
  • Balandžio 26 d. „Nerealieji"
  • Gegužės 10 d. „Čipolinas"
  • Gegužės 17 d. „Brėmeno muzikantai"
  • Gegužės 24 d. „Lobių sala"
  • Gegužės 31 d. „Aladinas"

 

Sausio 29 d. į mokyklą atvyks Kino busas. 1-2 klasių mokiniai žiūrės filmą "Kukis grįžta", o 3-4 klasių mokiniai matys filmą "Raudona kaip dangus".