Pasiekimai

 

 

Renginio pavadinimas

Dalyviai / laimėtojai

Klasė

Ruošęs mokytojas

1.

Rajoninis ketvirtų klasių mokinių diktanto konkursas
„Aš moku rašyti“ ir lietuvių kalbos viktorina
1. Ieva Suščinskytė  - 2 vieta
2. Aurimas Ramanauskas - 1 vieta
3. Vaidilė Budvydaitė - 3 vieta
4. Kristupas Kiršis
Mokyklos komanda - pirma vieta rajone
4b
4a
4c
4b
Ramunė Bikauskienė
Violeta Filonova
Gina Taškuvienė
Ramunė Bikauskienė

2.

Rajoninės Trakų rajono mokyklų sporto žaidynių
Kvadrato varžybos
Mokyklos komanda -  pirma vieta rajone 3-4 kl. Rasa Alesionkaitė - Čirbienė

3.

Zoninės Lietuvos mokyklų sporto žaidynių Kvadrato varžybos

Mokyklos komanda  

3-4 kl.

Rasa Alesionkaitė - Čirbienė

4.

Rajoninės Trakų rajono mokyklų sporto žaidynių Estafečių varžybos

Mokyklos komanda - pirma vieta rajone

3-4 kl.

Rasa Alesionkaitė - Čirbienė

5.

Rajoninės Trakų rajono mokyklų
sporto žaidynių Šaškių varžybos
Mokyklos komanda - pirma vieta rajone
1. Vytis Kazlauskas
2. Lukas Šimonis
3. Naurimtas Voinovskis
4. Neda Ustilaitė
4b
4c
4c
3a
Ramunė Bikauskienė
Gina Taškuvienė
Gina Taškuvienė
Audronė Civilkienė

6.

Rajoninė gamtos 3-4 klasių mokinių olimpiada
„Esu gamtos dalelė“
1. Neda Ustilaitė
2. Augustė Bartkevičiūtė - 3 vieta
3. Juozas Krinickis - 3 vieta
4. Rimgailė Štreimikytė - 3 vieta
3a
3c
4a
4c
Audronė Civilkienė
Rūta Kacelavičiūtė
Violeta Filonova
Gina Taškuvienė

7.

Rajoninė pradinių klasių Matematikos olimpiada
2017 04 12
1. Kristupas Kiršis
2. Ieva Suščinskytė - 3 vieta
4b
4b
Ramunė Bikauskienė
Ramunė Bikauskienė

8.

Rajoninis „Mažųjų skaitovų“ konkursas

1. Augustas Garalevičius - 3 vieta
2. Evaldas Čirba
3. Vytis Kazlauskas - specialusis prizas
4. Gabija Masiukaitė
2c
2c
4b
4b
Rasa Lietuvninkienė
Rasa Lietuvninkienė
Ramunė Bikauskienė
Ramunė Bikauskienė

9.

Rajoninis „Šviesoforo“ konkursas

Mokyklos komanda - trečioji vieta rajone
1. Augustas Garalevičius
2. Kamilė Prieskienytė
3. Aurimas Ramanauskas
4. Goda Skirmantaitė
2c
3b
4a
1b
Violeta Filonova

10.

Rajoninė 3-4 klasių mokinių istorijos olimpiada „Lietuva mano - protėvių kraštas“

1. Dovydas Liudvinovičius - 3 vieta
2. Jonas Mantas Mikučionis
3. Vytis Kazlauskas - 1 vieta
4. Aurimas Ramanauskas - 3 vieta
3a
3b
4b
4a
Audronė Civilkienė
Rasa Alesionkaitė – Čirbienė
Ramunė Bikauskienė
Violeta Filonova

11.

Tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra 2017“.

Mantas Karpičius - 5 vieta rajone
Rugilė Vaisietaitė - 10 vieta rajone
Vytis Kazlauskas - 3 vieta rajone
Ieva Suščinskytė  - 5 vieta rajone
Kristupas Kiršis - 8 vieta rajone
Smiltė Greimaitė – 4 vieta rajone
Rimgailė Štreimikytė – 6 vieta rajone
Aurimas Ramanauskas - 10 vieta rajone
Armandas Grinkevičius - 2 vieta rajone
Arnas Ulozas - 4 vieta rajone
2c
2c
4b
4b
4b
4c
4c
4a
3b
3a
Rasa Lietuvninkienė
Rasa Lietuvninkienė
Ramunė Bikauskienė
Ramunė Bikauskienė
Ramunė Bikauskienė
Gina Taškuvienė
Gina Taškuvienė
Violeta Filinova
Rasa Alesionkaitė – Čirbienė
Audronė Civilkienė

12.

VKIF projekto konkursas Istorijos Kengūra 2017.

Dalyvavo    15   mokinių.
 
Klasių mokytojai

13.

VKIF projekto konkursas Gamtos Kengūra 2017.

Dalyvavo   17   mokinių.
 
Klasių mokytojai

14.

VKIF projekto konkursas Kalbų Kengūra 2017.

Rimgailė Štreimikytė - auksinės Kengūros d.
Rugilė Vaisietaitė - auksinės Kengūros d.
Kristupas Kiršis – oranžinės Kengūros d.
Raigardas Būzas – auksinės Kengūros d.
Dovydas Galinauskas - oranžinės Kengūros d.
Kotryna Gribauskaitė – oranžinės Kengūros d.
Rapolas Pauželis – sidabrinės Kengūros d.
Nedas Česonis - – auksinės Kengūros d.
Aida Kontorovičiūtė - – auksinės Kengūros d.
Vytis Kazlauskas – – auksinės Kengūros d.
Amanda Žigelytė - oranžinės Kengūros d.
4c
2c
4b
3b
3c
3a
3a
4b
4c
4b
4c
Gina Taškuvienė
Rasa Lietuvninkienė
Ramunė Bikauskienė
Bronė Janavičienė
Bronė Janavičienė
Vilija Špiliauskaitė
Vilija Špiliauskaitė
Dalia Valikonienė
Dalia Valikonienė
Dalia Valikonienė
Dalia Valikonienė

15.

Rajoninis piešinių konkursas „Žiemos pasaka“
Rugilė VaisietaitėMorta RakauskaitėAustėja DaugilytėAgnė BartkevičiūtėRimgailė ŠtreimikytėAgata AlejunaitėJustas Podrezas
2c
2c
2c
2c
4c
4c
4c
Rasa Lietuvninkienė
Gina Taškuvienė

16.

Rajoninis piešinių konkursas „Kūrybiški ir saugūs“, skirtas nacionalinei socialinio saugumo kampanijai „Už saugią Lietuvą“

Agata Alejunaitė
Justas Podrezas

4c

Gina Taškuvienė

17.

Mažasis diktantas

Aurimas Ramanauskas - 1 vieta rajone

4a

Violeta Filnova

18.

Nacionalinis mokinių raštingumo konkursas „Mažasis diktantas“

Aurimas Ramanauskas - 13 vieta

4a

Violeta Filonova


2017 m.m. IV klasių mokinių standartizuotų testų ataskaita