Mokyklos naujienos

Taip klasės bendruomenė prisijungė prie BE PATYČIŲ iniciatorės „Vaikų linija“  kampanijos sąmoningumo didinimo mėnesio ir drauge kūrė  klasės draugystės dienoraštį - „Draugystės knygą“.

Mažieji rašytojai ir jų tėveliai turėjo pamąstyti kas yra draugystė, kokia draugystės gėle aš būčiau, o jeigu būčiau knyga, tuomet apie ką ir t.t.

Vaikai apie bendrą veiklą atsiliepė taip, cit.:„draugystės knygą pildžiau su šypsena veide ir gera  nuotaika,  nes ši užduotis man „žiauriai“ patiko; rašydama į draugystės knygą susimąsčiau, kas yra ta draugystė. Tada mane užplūdo malonūs jausmai. Aš apsidžiaugiau, kad turiu tikrų draugų. Mama taip pat mielai parašė nuomonę. Ji sakė, kad prasminga dalintis mintimis visiems kartu; aš buvau labai laimingas. Man patiko pildyti koks aš būčiau gyvūnas, nes reikėjo gerai pagalvoti. Mano mamai taip pat labai patiko pildyti šią draugystės knygą. Jai buvo smagu ir gera; Kai pildžiau draugystės knygą man buvo labai malonu, aš prisiminiau savo draugus, kurių senai nemačiau; o mano tėčiui  buvo malonu, nes mes kartu draugiškai praleidome laiką. Juk  su tėčiu esame geriausi draugai! Man šis darbas - įdomus ir neįprastas“.

Visą knygą galima peržiūrėti po naujienos tekstu arba paspaudus nuorodą žemiau: 

Draugystės knyga (nuoroda į Google Docs)

Draugystės knyga

Adresas: Birutės 42, Trakai, LT-21117, el.p.: trakupradinemokykla@gmail.com, tel. / fakso nr.: 8 528 55587

Copyright © 2022 Trakų pradinė mokykla. Visos teisės saugomos.