Mokyklos naujienos

Nuo 2021 metų pradžios Trakų pradinės mokyklos mokiniai mokosi nuotoliniu būdu. Tačiau toks mokymosi būdas nesutrukdė pradinukams plėsti savo akiratį. 2d klasės mokiniai viešėjo Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje.

Muziejaus darbuotojos supažindino vaikus su Užgavėnių ir Velykų tradicijomis Mažojoje Lietuvoje. Pabuvojo Palangos gintaro muziejuje, kur pažino gintaro savybes, tyrinėjo ir patys kūrė inkliuzus. Prano Domšaičio galerijoje Klaipėdoje gilino istorinį žinojimą apie Lietuvos kunigaikščius bei gamtamokslinį pažinimą apie metų laikus dailės kūriniuose. Laikrodžių muziejuje susipažino su senoviniais laikrodžiais. Iš paukščio skrydžio pasigrožėjo Nacionaline dailės galerija, o užsukę vidun atrado edukaciją ,,Natiurmortas ant stalo“. Su Taikomosios dailės ir dizaino muziejaus edukatoriumi kūrė kinetinius piešinius. Antrokams šis užsiėmimas labai patiko, todėl teko susitikti antrą kartą. Pirmą susitikimą mokiniai piešė augalus milžinus, o antrą – pabaisas ir šviesą.

Galimybę nemokamai dalyvauti nuotoliniuose edukaciniuose užsiėmimuose antrokams dovanojo Lietuvos nacionalinis dailės muziejus. 

Kviečiu atverti video ir pasigrožėkite mokinių kūrybiniais darbais.

2d klasės mokytoja Rasa Lietuvninkienė

 

Vaizdo medžiaga

Adresas: Birutės 42, Trakai, LT-21117, el.p.: trakupradinemokykla@gmail.com, tel. / fakso nr.: 8 528 55587

Copyright © 2021 Trakų pradinė mokykla. Visos teisės saugomos.