Mokyklos pedagogai

Administracija

Dalia Šidlauskienė

mokyklos direktorė.


Gyvenimo aprašymas (pdf)

Veiklos užduotys ir rezultatai (pdf)
Irena Nevedomskienė

direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Sandra Stasiūnaitė Luskevičienė

neformalaus ugdymo organizatorė.

Pedagogai

Nr Vardas, pavardė Mokomieji dalykai Kvalifikacinė kategorija
1 Ramunė Bikauskienė pradinių klasių mokytoja pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
2 Lina Bujanovskaja anglų kalbos mokytoja anglų kalbos mokytoja
3 Audrė Butiutienė bibliotekininkė, neformalaus ugdymo pedagogė bibliotekininkė, neformalaus ugdymo pedagogė
4 Ugnė Bražėnienė psichologė psichologė
5 Audronė Civilkienė pradinių klasių mokytoja pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
6 Asta Cijūnaitienė

pradinių klasių mokytoja,
specialioji pedagogė

pradinio ugdymo mokytoja metodininkė,
specialioji pedagogė metodininkė

7 Rasa Alesionkaitė- Čirbienė pradinių klasių mokytoja pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
8 Violeta Filonova pradinių klasių mokytoja pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
9 Bronė Janavičienė
anglų kalbos
mokytoja
pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
10 Daiva Januškevičienė tikybos mokytoja tikybos vyr. mokytoja
11 Loreta Januškienė vyr mokytoja Vyr. šokio mokytoja
12 Silvija Juodviršienė logopedė metodininkė
13 Žyvilė Kacelavičienė pradinių klasių mokytoja pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
14 Rūta Kacelavičiūtė pradinių klasių mokytoja pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
15 Janina Kudrevičienė pradinių klasių mokytoja vyresnioji mokytoja
16 Rasa Lietuvninkienė pradinių klasių mokytoja mokytoja metodininkė
17 Sandra Stasiūnaitė-Luskevičienė muzikos mokytoja muzikos mokytoja metodininkė
18 Audronė Pavilavičienė pradinių klasių mokytoja pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
19 Jolanta Puodžiūnaitė pradinių klasių mokytoja pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
20 Violeta Ramoškienė pradinių klasių mokytoja pradinio ugdymo vyresnioji  mokytoja
21 Loreta Ruškevičiūtė pradinių klasių mokytoja mokytoja metodininkė
22 Regina Sabaitienė pradinių klasių mokytoja pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
23 Inta Steponavičienė muzikos mokytoja muzikos mokytoja metodininkė
24 Girėnas Širbinskas pradinių klasių mokytojas mokytojas metodininkas
25 Vitalija Širbinskienė soc. pedagogė vyresnioji socialinė pedagogė
26 Gina Taškuvienė pradinių klasių mokytoja pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
27 Liucija Tylertienė pradinių klasių mokytoja pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
28 Vidmantas Zagurskas neformalus švietimas neformalus švietimas
29 Daiva Žukienė specialioji pedagogė specialioji pedagogė

Adresas: Birutės 42, Trakai, LT-21117, el.p.: trakupradinemokykla@gmail.com, tel. / fakso nr.: 8 528 55587

Copyright © 2021 Trakų pradinė mokykla. Visos teisės saugomos.