Mokyklos veikla

Mokinių dalyvavimas konkursuose ir olimpiadose 2017 - 2018 m.m.

Trakų pradinės mokyklos NMPP 2018 ataskaita

Mokinių dalyvavimas konkursuose ir olimpiadose 2016-2017 m.m. 

  Renginio pavadinimas Dalyviai / laimėtojai Klasė Ruošęs mokytojas
1. Rajoninis ketvirtų klasių mokinių diktanto konkursas „Aš moku rašyti“ ir lietuvių kalbos viktorina 1. Ieva Suščinskytė  - 2 vieta
2. Aurimas Ramanauskas - 1 vieta
3. Vaidilė Budvydaitė - 3 vieta
4. Kristupas Kiršis Mokyklos komanda - pirma vieta rajone
4b,
4a,
4c,
4b

Ramunė Bikauskienė
Violeta Filonova
Gina Taškuvienė 
Ramunė Bikauskienė

2. Rajoninės Trakų rajono mokyklų sporto žaidynių Kvadrato varžybos Mokyklos komanda -  pirma vieta rajone 3-4 kl. Rasa Alesionkaitė - Čirbienė
3. Zoninės Lietuvos mokyklų sporto žaidynių Kvadrato varžybos Mokyklos komanda   3-4 kl. Rasa Alesionkaitė - Čirbienė
4. Rajoninės Trakų rajono mokyklų sporto žaidynių Estafečių varžybos Mokyklos komanda - pirma vieta rajone 3-4 kl. Rasa Alesionkaitė - Čirbienė
5. Rajoninės Trakų rajono mokyklų sporto žaidynių Šaškių varžybos Mokyklos komanda - pirma vieta rajone
1. Vytis Kazlauskas
2. Lukas Šimonis
3. Naurimtas Voinovskis
4. Neda Ustilaitė
4b 4c 4c 3a Ramunė Bikauskienė
Gina Taškuvienė
Gina Taškuvienė
Audronė Civilkienė
6. Rajoninė gamtos 3-4 klasių mokinių olimpiada „Esu gamtos dalelė“ 1. Neda Ustilaitė
2. Augustė Bartkevičiūtė - 3 vieta
3. Juozas Krinickis - 3 vieta
4. Rimgailė Štreimikytė - 3 vieta
3a 3c 4a 4c Audronė Civilkienė
Rūta Kacelavičiūtė
Violeta Filonova
Gina Taškuvienė
7. Rajoninė pradinių klasių Matematikos olimpiada 2017 04 12 1. Kristupas Kiršis
2. Ieva Suščinskytė - 3 vieta
4b 4b Ramunė Bikauskienė
Ramunė Bikauskienė
8. Rajoninis „Mažųjų skaitovų“ konkursas 1. Augustas Garalevičius - 3 vieta
2. Evaldas Čirba
3. Vytis Kazlauskas - specialusis prizas
4. Gabija Masiukaitė
2c 2c 4b 4b Rasa Lietuvninkienė Rasa Lietuvninkienė
Ramunė Bikauskienė
Ramunė Bikauskienė
9. Rajoninis „Šviesoforo“ konkursas Mokyklos komanda - trečioji vieta rajone
1. Augustas Garalevičius
2. Kamilė Prieskienytė
3. Aurimas Ramanauskas
4. Goda Skirmantaitė
2c 3b 4a 1b Violeta Filonova
10. Rajoninė 3-4 klasių mokinių istorijos olimpiada „Lietuva mano - protėvių kraštas“ 1. Dovydas Liudvinovičius - 3 vieta
2. Jonas Mantas Mikučionis
3. Vytis Kazlauskas - 1 vieta
4. Aurimas Ramanauskas - 3 vieta
3a 3b 4b 4a Audronė Civilkienė
Rasa Alesionkaitė – Čirbienė
Ramunė Bikauskienė
Violeta Filonova
11. Tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra 2017“. Mantas Karpičius - 5 vieta rajone
Rugilė Vaisietaitė - 10 vieta rajone
Vytis Kazlauskas - 3 vieta rajone
Ieva Suščinskytė  - 5 vieta rajone
Kristupas Kiršis - 8 vieta rajone
Smiltė Greimaitė – 4 vieta rajone
Rimgailė Štreimikytė – 6 vieta rajone
Aurimas Ramanauskas - 10 vieta rajone
Armandas Grinkevičius - 2 vieta rajone
Arnas Ulozas - 4 vieta rajone
2c 2c 4b 4b 4b 4c 4c 4a 3b 3a Rasa Lietuvninkienė
Rasa Lietuvninkienė
Ramunė Bikauskienė
Ramunė Bikauskienė
Ramunė Bikauskienė
Gina Taškuvienė
Gina Taškuvienė
Violeta Filinova
Rasa Alesionkaitė – Čirbienė
Audronė Civilkienė
12. VKIF projekto konkursas Istorijos Kengūra 2017. Dalyvavo 15 mokinių.   Klasių mokytojai
13. VKIF projekto konkursas Gamtos Kengūra 2017. Dalyvavo 17 mokinių.   Klasių mokytojai
14. VKIF projekto konkursas Kalbų Kengūra 2017. Rimgailė Štreimikytė - auksinės Kengūros d.
Rugilė Vaisietaitė - auksinės Kengūros d.
Kristupas Kiršis – oranžinės Kengūros d.
Raigardas Būzas – auksinės Kengūros d.
Dovydas Galinauskas - oranžinės Kengūros d.
Kotryna Gribauskaitė – oranžinės Kengūros d.
Rapolas Pauželis – sidabrinės Kengūros d.
Nedas Česonis - – auksinės Kengūros d.
Aida Kontorovičiūtė - – auksinės Kengūros d. Vytis Kazlauskas – auksinės Kengūros d.
Amanda Žigelytė - oranžinės Kengūros d.
4c 2c 4b 3b 3c 3a 3a 4b 4c 4b 4c Gina Taškuvienė
Rasa Lietuvninkienė
Ramunė Bikauskienė
Bronė Janavičienė
Bronė Janavičienė
Vilija Špiliauskaitė
Vilija Špiliauskaitė
Dalia Valikonienė
Dalia Valikonienė
Dalia Valikonienė
Dalia Valikonienė
15. Rajoninis piešinių konkursas „Žiemos pasaka“ Rugilė Vaisietaitė
Morta Rakauskaitė
Austėja Daugilytė
Agnė Bartkevičiūtė
Rimgailė Štreimikytė
Agata Alejunaitė
Justas Podrezas
2c 2c 2c 2c 4c 4c 4c Rasa Lietuvninkienė
Gina Taškuvienė
16. Rajoninis piešinių konkursas „Kūrybiški ir saugūs“, skirtas nacionalinei socialinio saugumo kampanijai „Už saugią Lietuvą“ Agata Alejunaitė Justas Podrezas 4c Gina Taškuvienė
17. Mažasis diktantas Aurimas Ramanauskas - 1 vieta rajone 4a Violeta Filnova
18. Nacionalinis mokinių raštingumo konkursas „Mažasis diktantas“ Aurimas Ramanauskas - 13 vieta 4a Violeta Filonova


2017 m.m. IV klasių mokinių standartizuotų testų ataskaita  

Adresas: Birutės 42, Trakai, LT-21117, el.p.: trakupradinemokykla@gmail.com, tel. / fakso nr.: 8 528 55587

Copyright © 2020 Trakų pradinė mokykla. Visos teisės saugomos.