Neformalaus ugdymo tvarkaraštis (2020-2021 m.m.)

Savaitės diena Užsiėmimo
pavadinimas
Val. sk. Laikas Vieta Vadovo vardas ir pavardė
Pirmadienis Darbščiosios rankos
Pasakų pasaulyje 2 kl.
Dainavimas 1 kl.
Drąsūs, stiprūs, vikrūs 3-4 kl.
Konstravimas 3 kl.
1
1
1
1
1
1
12.00-12.45
13.00-13.45
13.00-13.45
13.00-13.45
13.00-13.45
Tikybos kab.
4b klasė
Muzikos kab.
Sporto salė
3a klasė
Daiva Januškevičienė
Gina Taškuvienė
Inta Steponavičienė
Rasa Alesionkaitė-Čirbienė
Audronė Civilkienė
Antradienis Įdomioji informatika 2 kl.
Dainavimas 2-4 kl.
Judrieji žaidimai 1-2 kl.
1
1
1
13.00-13.45
13.00-13.45
13.00-13.45
Kompiuterių klasė
Muzikos kab.
Sporto salė
Jolanta Puodžiūnaitė
Sandra Stasiūnaitė Luskevičienė
Žyvilė Kacelavičienė  
Trečiadienis Įdomioji informatika 2 kl.
Dainavimas 2-4 kl.
Dainuoju ir improvizuoju 4 kl.
Judrieji žaidimai 1-2 kl.
Įdomieji darbeliai 2 kl.
Pasakų pasaulyje 4 kl.
Mano kūryba
Futbolas 1-4 kl.
1
1
1
1
1
1
1
1  
12.00-12.45
13.00-13.45
13.00-13.45
13.00-13.45
13.00-13.45
13.00-13.45
13.00-13.45
13.50-14.35
Kompiuterių klasė
Muzikos kab.
Muzikos kab.
Sporto salė
2d klasė
4b klasė
Spec. pedagogo kab.
Sporto salė, maniežas
Jolanta Puodžiūnaitė
Sandra Stasiūnaitė Luskevičienė
Inta Steponavičienė
Žyvilė Kacelavičienė
Rasa Lietuvninkienė
Gina Taškuvienė
Daiva Žukienė
Vidmantas Zagurskas
Ketvirtadienis Įdomioji informatika 4 kl.
Pažink pasaulį: kas, kaip, kodėl
Įdomioji informatika 1 kl.
Darbščiosios rankos
Įdomieji darbeliai 2 kl.
Drąsūs, stiprūs, vikrūs 3-4 kl.
Jaunieji tyrinėtojai 3 kl.
2
2
1
1
1
1
1  
12.00-13.45
12.00-13.45
12.00-12.45
12.00-12.45
13.00-13.45
13.00-13.45
13.00-13.45
Kompiuterių klasė
4c klasė
1d klasė
Tikybos kab.
2d kl.
Sporto salė
3a klasė
Audrė Butiutienė
Ramunė Bikauskienė
Janina Kudrevičienė
Daiva Januškevičienė
Rasa Lietuvninkienė
Rasa Alesionkaitė-Čirbienė
Audronė Civilkienė
Penktadienis Darbščiosios rankos 1 kl.
Stalo žaidimai 1 kl.
K. m. u. dailė 2 kl.
Futbolas 1-4 kl.
Mano kūryba
1
1
1
1
1
12.00-12.45
12.00-12.45
12.00-12.45
13.00-13.45
13.00-13.45
Tikybos kab.
3a klasė
2b klasė
Sporto salė,
maniežas
Spec. pedagogo kab.
Daiva Januškevičienė
Audronė Civilkienė
Girėnas Širbinskas
Vidmantas Zagurskas 
Daiva Žukienė

 

atsisiųskite tvarkaraštį (pdf)

Adresas: Birutės 42, Trakai, LT-21117, el.p.: trakupradinemokykla@gmail.com, tel. / fakso nr.: 8 528 55587

Copyright © 2020 Trakų pradinė mokykla. Visos teisės saugomos.