Gražus poelgis

Labai dėkojame 4 b klasės mokiniams Nedui Zagurskui ir Ridui Mikalauskui už tikrą vyriškumą ir sąžiningumą, suradus ir grąžinus pamestą išmanųjį telefoną savininkui.

Koletė Staknytė ir jos mama Lina

2013 m. Kengūros konkurso 10 geriausių moksleivių rajone

Nykštukas, 1 klasė (Trakų rajonas)
Vieta rajone Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1 -nenustatoma - Evelina Širinskytė Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla 121.75 95.00 90.00
2 -nenustatoma - Jogailė Aušrotaitė Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla 115.75 89.00 80.00
3 -nenustatoma - Simonas Ivanovas Trakų pradinė mokykla 114.50 88.00 78.00
4 -nenustatoma - Kamilė Tarasevičiūtė Lentvario pradinė mokykla 107.25 76.00 63.00
5 -nenustatoma - Elinga Doškutė Lentvario pradinė mokykla 107.00 76.00 62.00
6 -nenustatoma - Minius Tamulaitis Onuškio vidurinė mokykla 106.25 75.00 62.00
7 -nenustatoma - Lina Varkauskaitė Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla 105.50 73.00 59.00
8 -nenustatoma - Rytis Stanišauskas Lentvario pradinė mokykla 105.00 73.00 58.00
9 -nenustatoma - Tomas Makselė Lentvario pradinė mokykla 102.50 67.00 52.00
10 -nenustatoma - Adomas Cvilikas Trakų pradinė mokykla 101.25 64.00 49.00
  • * Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
  • ** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės (2 klasės) dalyvių pavyko aplenkti.

 

Nykštukas, 2 klasė (Trakų rajonas)
Vieta rajone Vieta klasėje Vardas, Pavaradė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1 -nenustatoma - Gabija Sabonytė Lentvario pradinė mokykla        143.75 100.00 100.00
2 -nenustatoma - Edvinas Jurjevas Trakų pradinė mokykla 127.50 94.00 96.00
2 -nenustatoma - Titas Kuchanauskas Paluknio „Medeinos“ vidurinė mokykla 127.50 94.00 96.00
4 -nenustatoma - Miglė Kezytė Lentvario pradinė mokykla 126.25 93.00 95.00
5 -nenustatoma - Dovydas Stangvilas Trakų pradinė mokykla 122.50 89.00 92.00
5 -nenustatoma - Edvin Nedvecki Trakų pradinė mokykla 122.50 89.00 92.00
5 -nenustatoma - Sonata Lenkauskaitė Trakų pradinė mokykla 122.50 89.00 92.00
8 -nenustatoma - Gintautė Čirbaitė Trakų pradinė mokykla 121.25 86.00 89.00
9 -nenustatoma - Akvilė Večerinskaitė Trakų pradinė mokykla 117.50 80.00 85.00
9 -nenustatoma - Enrikas Grinevičius Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla 117.50 80.00 85.00
  • * Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
  • ** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės (2 klasės) dalyvių pavyko aplenkti.

 

Nykštukas, 3 klasė (Trakų rajonas)
Vieta rajone  Vieta klasėje  Vardas, Pavaradė  Mokykla   Taškai  Klasės balai* Grupės balai**
1 33 Aurimas Arlauskas Aukštadvario mokykla-darželis „Gandriukas“ 131.25 100.00 99.00
2 59 Meda Antanaitytė Aukštadvario mokykla-darželis „Gandriukas“ 126.25 99.00 98.00
3 126p Žilvinas Irlauskas Trakų pradinė mokykla 120.00 98.00 97.00
4 564 Eimantas Budrikas Lentvario pradinė mokykla 105.00 92.00 87.00
4 564 Rokas Makutunovičius Trakų pradinė mokykla 105.00 92.00 87.00
6 625 Laima Blaževičiūtė Trakų pradinė mokykla 103.75 91.00 85.00
7 843 Augusta Tomenkaitė Aukštadvario mokykla-darželis „Gandriukas“ 101.00 88.00 81.00
8 962 Deimantė Podrezaitė Lentvario pradinė mokykla 98.75 86.00 79.00
9 1186 Ainė Mažintaitė Trakų pradinė mokykla 96.25 82.00 74.00
10 1278 Saulė Kazlauskaitė Lentvario pradinė mokykla 95.75 81.00 73.00
  • *Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
  • ** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės (2 klasės) dalyvių pavyko aplenkti.

 

Nykštukas, 4 klasė (Trakų rajonas)
Vieta rajone  Vieta klasėje  Vardas, Pavaradė  Mokykla  Taškai  Klasės balai* Grupės balai** 
1 24 Katarina Motylenko Lentvario 1-oji vidurinė mokykla 137.50 100.00 100.00
2 188 Gabija Pundziūtė Trakų pradinė mokykla 125.00 97.00 98.00
3 448 Matas Ruškevičius Trakų pradinė mokykla 116.25 93.00 95.00
4 646 Ignotas Gruodis Trakų pradinė mokykla 112.50 90.00 93.00
5 887 Ainė Jakštaitė Trakų pradinė mokykla 108.75 86.00 90.00
5 887 Akvilė Zalieckaitė Rūdiškių gimnazija 108.75 86.00 90.00
7 982 Deimantas Siaurusevičius Trakų pradinė mokykla 107.50 85.00 89.00
8 1116 Ridas Mikalauskas Trakų pradinė mokykla 106.25 83.00 88.00
9 1198 Liutauras Petrauskas Lentvario pradinė mokykla 105.00 81.00 87.00
10 1286 Kamilė Suvornaitė Lentvario Henriko Senkevičiaus vidurinė mokykla 104.75 80.00 86.00
  •  * Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
  • ** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės (2 klasės) dalyvių pavyko aplenkti.

2013 m. Kengūros konkurso rezultatai

Nykštukas, 1 klasė [Trakų r., Trakų pradinė mokykla]

Nr.

Vieta klasėje

Vardas, Pavardė

Taškai

Klasės balai*

Grupės balai**

1

- nenustatoma -

Simonas Ivanovas

114.50

88.00

78.00

2

- nenustatoma -

Adomas Cvilikas

101.25

64.00

49.00

  • * Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
  • ** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės (2 klasės) dalyvių pavyko aplenkti.
  • Jei vienoje mokykloje toje pačioje grupėje yra du identiški atsakymai, tai jų autoriai nuspalvinti
  • Jei vienoje mokykloje toje pačioje grupėje yra daugiau kaip du identiški atsakymai, tai jų autoriai nuspalvinti

 

 

Nykštukas, 2 klasė [Trakų r., Trakų pradinė mokykla]

Nr.

Vieta klasėje

Vardas, Pavardė

Taškai

Klasės balai*

Grupės balai**

1

- nenustatoma -

Edvinas Jurjevas

127.50

94.00

96.00

2

- nenustatoma -

Dovydas Stangvilas

122.50

89.00

92.00

3

- nenustatoma -

Edvin Nedvecki

122.50

89.00

92.00

4

- nenustatoma -

Sonata Lenkauskaitė

122.50

89.00

92.00

5

- nenustatoma -

Gintautė Čirbaitė

121.25

86.00

89.00

6

- nenustatoma -

Akvilė Večerinskaitė

117.50

80.00

85.00

7

- nenustatoma -

Orinta Dikinytė

116.25

76.00

82.00

8

- nenustatoma -

Oskaras Kavarskas

116.25

76.00

82.00

9

- nenustatoma -

Sonata Karpič

115.00

72.00

79.00

10

- nenustatoma -

Eligijus Alenčikas

112.50

68.00

76.00

11

- nenustatoma -

Goda Šeštavickaitė

112.50

68.00

76.00

12

- nenustatoma -

Jonas Petrokas

110.00

60.00

69.00

13

- nenustatoma -

Rusana Adamonytė

106.25

52.00

62.00

14

- nenustatoma -

Guste Zarembaite

105.00

48.00

58.00

15

- nenustatoma -

Kornelijus Petrovskis

105.00

48.00

58.00

16

- nenustatoma -

Rytė Janina Bagdanavičiūtė

102.50

41.00

52.00

17

- nenustatoma -

Dominykas Grinkevičius

101.25

38.00

49.00

18

- nenustatoma -

Lukrecija Kąrpoviciūtė

101.25

38.00

49.00

19

- nenustatoma -

Rusnė Žuromskaitė

101.25

38.00

49.00

20

- nenustatoma -

Mantas Apanavičius

98.75

31.00

42.00

21

- nenustatoma -

Ramūnas Genzuras

98.75

31.00

42.00

22

- nenustatoma -

Emilis Zachaževski

97.50

29.00

40.00

23

- nenustatoma -

Deividas Tyševič

90.00

15.00

23.00

24

- nenustatoma -

Gerda Draugelytė

90.00

15.00

23.00

25

- nenustatoma -

Vakarė Cverkovaitė

83.75

7.00

12.00

  •  * Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
  • ** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės (2 klasės) dalyvių pavyko aplenkti.
  • Jei vienoje mokykloje toje pačioje grupėje yra du identiški atsakymai, tai jų autoriai nuspalvinti
  • Jei vienoje mokykloje toje pačioje grupėje yra daugiau kaip du identiški atsakymai, tai jų autoriai nuspalvinti

 

Mažylis, 3 klasė [Trakų r., Trakų pradinė mokykla]

Nr.

Vieta klasėje

Vardas, Pavardė

Taškai

Klasės balai*

Grupės balai**

1

126

Žilvinas Irlauskas

120.00

98.00

97.00

2

564

Rokas Makutunovičius

105.00

92.00

87.00

3

625

Laima Blaževičiūtė

103.75

91.00

85.00

4

1186

Ainė Mažintaitė

96.25

82.00

74.00

5

1302

Matas Fedarovičius

95.00

81.00

72.00

6

1409

Evelina Nedveckytė

93.75

79.00

70.00

7

1409

Justina Masiukaitė

93.75

79.00

70.00

8

1409

Kamilė Baltrūnaitė

93.75

79.00

70.00

9

1851

Darijus Vikšna

90.00

73.00

63.00

10

2481

Liepa Venclovaitė

85.00

63.00

53.00

11

2481

Mantas Kanapickas

85.00

63.00

53.00

12

3015

Povilas Vorošlinas

81.25

55.00

45.00

13

3015

Smiltė Kozlovaitė

81.25

55.00

45.00

14

3015

Tautvydas Žmuidinas

81.25

55.00

45.00

15

3015

Urtė Palevičiūtė

81.25

55.00

45.00

16

3397

Aurimas Moisevičius

78.75

50.00

40.00

17

3597

Tomas Virbickas

77.50

47.00

37.00

18

4125

Kristupas Brokartas

73.75

39.00

30.00

19

4300

Emilija Jančevska

72.50

36.00

28.00

20

5007

Karolis Bendinskas

67.50

26.00

20.00

21

5315

Gabija Marija Petkevičiūtė

65.00

21.00

16.00

22

5458

Edas Leščinskis

63.75

19.00

14.00

23

5621

Nerijus Čepulis

62.50

17.00

13.00

24

5767

Ligita Kasperavičiūtė

61.25

15.00

11.00

25

5911

Jokūbas Makaravičius

60.00

13.00

9.00

26

6011

Agnė Tuganauskaitė

58.75

11.00

8.00

27

6192

Gabrielė Račkauskaitė

56.25

8.00

6.00

  • * Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
  • ** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės (2 klasės) dalyvių pavyko aplenkti.
  • Jei vienoje mokykloje toje pačioje grupėje yra du identiški atsakymai, tai jų autoriai nuspalvinti
  • Jei vienoje mokykloje toje pačioje grupėje yra daugiau kaip du identiški atsakymai, tai jų autoriai nuspalvinti

 

Mažylis, 4 klasė [Trakų r., Trakų pradinė mokykla]

Nr.

Vieta klasėje

Vardas, Pavardė

Taškai

Klasės balai*

Grupės balai**

1

188

Gabija Pundziūtė

125.00

97.00

98.00

2

448

Matas Ruškevičius

116.25

93.00

95.00

3

646

Ignotas Gruodis

112.50

90.00

93.00

4

887

Ainė Jakštaitė

108.75

86.00

90.00

5

982

Deimantas Siaurusevičius

107.50

85.00

89.00

6

1116

Ridas Mikalauskas

106.25

83.00

88.00

7

1718

Rinas Vitkauskas

100.00

73.00

80.00

8

1718

Živilė Nebutovaitė

100.00

73.00

80.00

9

1853

Nerija Kairytė

98.75

71.00

79.00

10

2021

Rimas Janovskis

97.50

68.00

77.00

11

2021

Vaiva Jančauskaitė

97.50

68.00

77.00

12

2499

Tomas Baranauskas

93.75

61.00

70.00

13

3003

Dinara Špakovskaja

90.00

53.00

63.00

14

3003

Neitaras Švabauskas

90.00

53.00

63.00

15

3843

Deividas Abucevičius

83.75

40.00

51.00

16

4284

Ugnė Elija Zamalaitytė

80.75

33.00

43.00

17

5041

Karina Iljasevičiūtė

73.75

21.00

30.00

18

5263

Viktorija Ivaškevičiūtė

71.25

18.00

26.00

19

5738

Ugnė Zarembaitė

65.00

10.00

16.00

Internetinių konkursų rezultatai

Atviras tarptautinis projektas
IQ internetinis (online) konkursas „UNICUM“.

Mokinio pavardė, vardas

Klasė

Lygis

Rezultatas (100 taškų)

1. Nedvecka Žaneta

4

Genius-Primus

52.79

Atviras tarptautinis projektas
LIETUVIŲ KALBOS internetinis (online) konkursas „GINTARO KELIAS“

Mokinio pavardė, vardas Klasė Lygis Rezultatas (100 taškų)
1. Gruodis Ignotas 4 Pirmas 92.43
2. Jakštaitė Ainė 4 Pirmas 94.09
3. Jančauskaitė Vaiva 4 Pirmas 89.79
4. Kairytė Nerija 4 Pirmas 88.63
5. Smolskaitė Evelina 4 Pirmas 82.48
6. Švabauskas Neitaras 4 Pirmas 88.88
7. Vižinytė Sandra 4 Pirmas 79.01
8. Morozovaitė Milda 4 Pirmas 92.95
9. Ramanauskas Egidijus 4 Pirmas 82.62

Atviras tarptautinis projektas
MATEMATIKOS internetinis (online) konkursas „ERUDITUS“.

Mokinio pavardė, vardas Klasė Lygis Rezultatas (100 taškų)
1. Gruodis Ignotas 4 Alfa 63.25
2. Jakštaitė Ainė 4 Alfa 62.75
3. Mikalauskas Ridas 4 Alfa 48.75
4. Ručinskas Lukas 4 Alfa 26
5. Ruškevičius Matas 4 Alfa 54.25
6. Špakovskaja Dinara 4 Alfa 53.75
7. Vitkauskas Rinas 4 Alfa 43.75
8. Zamalaitytė Ugnė Elija 4 Alfa 46.25
9. Baranauskas Tomas 4 Alfa 64.25
10. Pundziūtė Gabija 4 Alfa 81.75
11. Ramanauskas Egidijus 4 Alfa 41.25
12. Siaurusevičius Deimantas 4 Alfa 54.35

Atviras tarptautinis projektas
ANGLŲ KALBOS internetinis (online) konkursas „AMBER STAR“

Mokinio pavardė, vardas Klasė Lygis Rezultatas (100 taškų)
1.Baranauskas Tomas 4 Starter 75.53